Firma Rehberi
27 FLAŞ ASANSÖRLERİ - AYHAN PARMAKSIZ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 23 NİSAN MH.17 NOLU CD.PARLAR SİTESİ C BLOK ALTI NO1 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3423609881 Faks : +90 3423609882


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı ASANSÖR TAMİR-ARIZA,BAKIM VE REVİZYON İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


27 FLAŞ ASANSÖRLERİ - AYHAN PARMAKSIZ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 27 FLAŞ ASANSÖRLERİ - AYHAN PARMAKSIZ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ASANSÖR TAMİR-ARIZA,BAKIM VE REVİZYON İŞLERİ. ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/27-flas-asansorleri---ayhan-parmaksiz-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/27-flas-asansorleri---ayhan-parmaksiz-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.