Firma Rehberi
25 NOLU TÜRK TELEKOM BAYİİ - MEHMET YAVUZ ŞAŞKIN Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- CENGİZ TOPEL MH. ŞANLIDERE CD. 75/A ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422717054


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ TÜRK TELEKOM BAYİLİĞİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


25 NOLU TÜRK TELEKOM BAYİİ - MEHMET YAVUZ ŞAŞKIN Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 25 NOLU TÜRK TELEKOM BAYİİ - MEHMET YAVUZ ŞAŞKIN Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ TÜRK TELEKOM BAYİLİĞİ ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/25-nolu-turk-telekom-bayii---mehmet-yavuz-saskin-telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/25-nolu-turk-telekom-bayii---mehmet-yavuz-saskin-telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.