Firma Rehberi
25 ARALIK PARKOMAT İŞLETMECİLİĞİ TEMİZLİK GIDA YEMEK İŞLERİ HURDACILIK VE TURİZM OTELCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MH.ESKİ POSTANE SK.NO18 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3422200767


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı ŞEHİR İÇİ VE YOLBOYU OTOPARK VE PARKOMAT İŞLETMECİLİĞİ, TEMİZLİK, GIDA, HURDA VE YEMEK İŞLERİ. OTEL, MOTEL, MOKAMP, KAMPİNG,PANSİYON, TATİL KÖYÜ, KOMPLE TURİSTİK TESİS, YÜZME HAVUZU, HALI SAHA, PLAJ VE TURİSTİK ALANLAR, TURİSTİK RESTAURANT, LOKANTA VE KAFETERYALAR, KIRATHANELER, OTO PARKLAR, SPOR SALO

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


25 ARALIK PARKOMAT İŞLETMECİLİĞİ TEMİZLİK GIDA YEMEK İŞLERİ HURDACILIK VE TURİZM OTELCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 25 ARALIK PARKOMAT İŞLETMECİLİĞİ TEMİZLİK GIDA YEMEK İŞLERİ HURDACILIK VE TURİZM OTELCİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ŞEHİR İÇİ VE YOLBOYU OTOPARK VE PARKOMAT İŞLETMECİLİĞİ, TEMİZLİK, GIDA, HURDA VE YEMEK İŞLERİ. OTEL, MOTEL, MOKAMP, KAMPİNG,PANSİYON, TATİL KÖYÜ, KOMPLE TURİSTİK TESİS, YÜZME HAVUZU, HALI SAHA, PLAJ VE TURİSTİK ALANLAR, TURİSTİK RESTAURANT, LOKANTA VE KAFETERYALAR, KIRATHANELER, OTO PARKLAR, SPOR SALO ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/25-aralik-parkomat-isletmeciligi-temizlik-gida-yemek-isleri-hurdacilik.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/25-aralik-parkomat-isletmeciligi-temizlik-gida-yemek-isleri-hurdacilik.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.