Firma Rehberi
200 TRİKO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOCAOĞLAN MAH. 47001 NOLU SK. NO111/A ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : (342) 220-98-11 Faks : (342) 220-98-12


Kategori :


Meslek Grubu :

20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR

Faaliyet Türü :

20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


200 TRİKO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 200 TRİKO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR ve meslek türü olarak 20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/200-triko-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-b.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/200-triko-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-b.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.