Firma Rehberi
2 K YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- FEVZİ ÇAKMAK BLV ASUDE APT. NO66/4 MERKEZ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-39 İNŞAAT MALZEMESİ - HIRDAVAT

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ PVC PLASTİK PENCERE, KAPI PROFİL VE BORU ÇEŞİTLERİ İMALATI, TİCARETİ VE MONTAJINI YAPMAK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


2 K YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 2 K YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ PVC PLASTİK PENCERE, KAPI PROFİL VE BORU ÇEŞİTLERİ İMALATI, TİCARETİ VE MONTAJINI YAPMAK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 2008-39 İNŞAAT MALZEMESİ - HIRDAVAT adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/2-k-yapi-malzemeleri-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adre.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/2-k-yapi-malzemeleri-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adre.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.