Firma Rehberi
06 ŞİFA İNŞAAT TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MAH. NAİL BİLEN CAD. NO 5 / 7 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : vahdetturizm@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ

Faaliyet Türü :

ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


06 ŞİFA İNŞAAT TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan 06 ŞİFA İNŞAAT TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR ve meslek türü olarak 13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/06-sifa-insaat-turizm-seyahat-hizmetleri-ticaret-limited-sirketi-gazia.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/06-sifa-insaat-turizm-seyahat-hizmetleri-ticaret-limited-sirketi-gazia.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.