Firma Rehberi
PURE PLASTİK ARGE BİLİŞİM BİLGİSAYAR SİSTEM VE HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 4.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 83424 NL CD. NO3-5 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : Info@pureplastik.com Telefon : +90 3423372050 Faks : +90 3423372052


Kategori :


Meslek Grubu :

35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI

Faaliyet Türü :

ı PLASTİK PVC KAPI PENCERE İNŞAAT MALZEMELERİ İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


PURE PLASTİK ARGE BİLİŞİM BİLGİSAYAR SİSTEM VE HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan PURE PLASTİK ARGE BİLİŞİM BİLGİSAYAR SİSTEM VE HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı PLASTİK PVC KAPI PENCERE İNŞAAT MALZEMELERİ İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 35 - 35 Nolu M.G. ÖZEL SAĞLIK HİZMET SUNUCULARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/-pure-plastik-arge-bilisim-bilgisayar-sistem-ve-hizmetleri-sanayi-ve-t.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/-pure-plastik-arge-bilisim-bilgisayar-sistem-ve-hizmetleri-sanayi-ve-t.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.