Firma Rehberi
MUSTAFA ÇOLAKOĞLU GAZİ ÇOLAKOĞLU BAKLAVA KADAYIF DONDURMA İMALAT VE TİCARETİ GAZİANTEP İMALAT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKGAZİANTEP ŞBPERİLİKAYA MH. 16 NL CD. NO17/A ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : colakoglu_27@hotmail.com Telefon : 5323105232


Kategori :


Meslek Grubu :

02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI

Faaliyet Türü :

02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


MUSTAFA ÇOLAKOĞLU GAZİ ÇOLAKOĞLU BAKLAVA KADAYIF DONDURMA İMALAT VE TİCARETİ GAZİANTEP İMALAT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan MUSTAFA ÇOLAKOĞLU GAZİ ÇOLAKOĞLU BAKLAVA KADAYIF DONDURMA İMALAT VE TİCARETİ GAZİANTEP İMALAT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI ve meslek türü olarak 02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/-mustafa-colakoglu-gazi-colakoglu-baklava-kadayif-dondurma-imalat-ve-t.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/-mustafa-colakoglu-gazi-colakoglu-baklava-kadayif-dondurma-imalat-ve-t.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.