Firma Rehberi
MEHMET SAİT SÖNMEZBAŞ SÖNMEZ DERİ MEŞİN Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GATEM AYAKKABICILAR SİT.13 ADA B BLOK NO7 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 3422380189 Faks : 3422382027


Kategori :


Meslek Grubu :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


MEHMET SAİT SÖNMEZBAŞ SÖNMEZ DERİ MEŞİN Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan MEHMET SAİT SÖNMEZBAŞ SÖNMEZ DERİ MEŞİN Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/-mehmet-sait-sonmezbas-sonmez-deri-mesin-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/-mehmet-sait-sonmezbas-sonmez-deri-mesin-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.