Firma Rehberi
GOLD ATILIM PETROL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOLEJTEPE MH. İNÖNÜ CD. NO50 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422302797


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-29 AKARYAKIT - GAZ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ PETROL ÜRÜNLERİ, BENZİN, MOTORİN, OTOGAZ VE BUNLARDAN İMAL EDİLEN HER TÜRLÜ AKARYAKIT ÜRÜNLERİ, FUELOİL, MADENİ YAĞLAR, KATKI MADDELERİ, KATIKLAR, MOTOR KORUYUCULARIN ALOMINI, SATIMINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


GOLD ATILIM PETROL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan GOLD ATILIM PETROL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ PETROL ÜRÜNLERİ, BENZİN, MOTORİN, OTOGAZ VE BUNLARDAN İMAL EDİLEN HER TÜRLÜ AKARYAKIT ÜRÜNLERİ, FUELOİL, MADENİ YAĞLAR, KATKI MADDELERİ, KATIKLAR, MOTOR KORUYUCULARIN ALOMINI, SATIMINI YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 2008-29 AKARYAKIT - GAZ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/-gold-atilim-petrol-insaat-turizm-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-te.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/-gold-atilim-petrol-insaat-turizm-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-te.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.