Firma Rehberi
ERGÜN SALMAN FIRINLI LOKANTA İŞLETMESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GÜNEYKENT MAHALLESİ 216 NOLU CADDE NO 26/A ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : 3423601131


Kategori :


Meslek Grubu :

08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING

Faaliyet Türü :

ı YEMEK AĞIRLIKLI KAFETERYA İŞLETMESİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ERGÜN SALMAN FIRINLI LOKANTA İŞLETMESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ERGÜN SALMAN FIRINLI LOKANTA İŞLETMESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı YEMEK AĞIRLIKLI KAFETERYA İŞLETMESİ ve meslek türü olarak 08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/-ergun-salman-firinli-lokanta-isletmesi--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/-ergun-salman-firinli-lokanta-isletmesi--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.